• Wyrazy ogromnej wdzięczności dla Naszego Partnera Projektowego NOVEJ LOGISTYKI za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu oraz pomoc niezastąpionych wolontariuszy!
    Podziękowania dla PARKU LINOWEGO oraz CENTRUM KOPERNIKA za możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji, które dzieciaki zapamiętają na bardzo długo!
    Dziękujemy też wspaniałym wolontariuszom: obu Adom, Natalii, Edycie i Miłoszowi za pomoc w opiece nad dzieciakami oraz zarażenie miłością do koni. 🙂
  • W Klinice Chorób Zakaźnych na oddziale dla dzieci zakażonych HIV mamy pod opieką dziewczynkę, której mamy nie stać było na opłacenie jej posiłków w przedszkolu za maj i czerwiec. Po naszym apelu w ciągu jednego dnia na konto Fundacji otrzymaliśmy ponad 400 złotych. Bardzo dziękujemy za okazane serce – obiady zostały zakupione, a za pozostałe środki sfinansowaliśmy zajęcia rehabilitacyjne dla  jeszcze jednej z naszych podopiecznych Dziewczynka, która dzięki Wam będzie rosła i nabierała sił, bardzo lubi rysować i wybrała ze swojej kolekcji kilka rysunków – prosiła, aby przesłać w ramach podziękowania. Oto i one!