Poradnia “Ogrodowa” to ośrodek pomocy psychologicznej funkcjonujący w ramach Fundacji Studio Psychologii Zdrowia, której głównym celem jest pomoc udzielania w zgodzie ze standardami etycznymi i zawodowymi oraz działanie na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Nasza Poradnia powstała dzięki naszej potrzebie stworzenia przyjaznego miejsca kierującego się zasadami bezpieczeństwa, uczciwości i profesjonalizmu. Tworzymy przyjazną atmosferę, pełną zrozumienia i dyskrecji.

Poradnia powstała, aby pomagać osobom uzależnionym, współuzależnionym, oraz bliskim osób uzależnionych. Oferujemy także pomoc osobom oraz ich bliskim znajdującym się w trudnej, kryzysowej sytuacji ze względu na chorobę terminalną, rozstanie, wypadek. Oferta Poradni skierowana jest zarówno dla młodzieży i ich rodzin jak i osób dorosłych. Nasi specjaliści są objęci stałą superwizją. Część konsultacji prowadzonych jest nieodpłatnie w ramach grantów i dotacji. Ceny wizyt prywatnych utrzymujemy na rozsądnym, przystępnym poziomie.

Wystarczy zadzwonić i umówić się w dogodnym dla Siebie terminie. W trakcie pierwszej wizyty określimy problem, cel oraz intensywność pracy terapeutycznej. Ilość wizyt i czas trwania terapii  są  ustalane indywidualnie.  Oferujemy również konsultacje on-line.
Wszystko w życiu jest dla dobra i po coś …
……zawsze jest dobry czas na podjęcie decyzji o zmianie
Serdecznie zapraszamy…jesteśmy dla Ciebie.

Kontakt: www.poradniaogrodowa.pl
Poradnia Pomocy Psychologicznej OGRODOWA
00-893 Warszawa
Ul. Ogrodowa 1A/1
tel. 500 153 783
e-mail: poradnia@poradniaogrodowa.pl