Poradnia “Ogrodowa” to ośrodek pomocy psychologicznej funkcjonujący w ramach Fundacji Studio Psychologii Zdrowia, której głównym celem jest pomoc udzielania w zgodzie ze standardami etycznymi i zawodowymi oraz działanie na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Nasza Poradnia powstała dzięki naszej potrzebie stworzenia przyjaznego miejsca kierującego się zasadami bezpieczeństwa, uczciwości i profesjonalizmu. Tworzymy przyjazną atmosferę, pełną zrozumienia i dyskrecji.

W poradni oferujemy m.in. pomoc dzieciom i nastolatkom chorującym na zaburzenia odżywiania się.  Oferujemy także pomoc ich rodzicom, opiekunom i bliskim.

Oferta Poradni skierowana jest zarówno dla młodzieży i ich rodzin jak i osób dorosłych. Nasi specjaliści są objęci stałą superwizją. Część konsultacji prowadzonych jest nieodpłatnie w ramach środków własnych i dotacji. Ceny wizyt prywatnych utrzymujemy na rozsądnym, przystępnym poziomie.

Wystarczy zadzwonić i umówić się w dogodnym dla Siebie terminie. W trakcie pierwszej wizyty określimy problem, cel oraz intensywność pracy terapeutycznej. Ilość wizyt i czas trwania terapii  są  ustalane indywidualnie.

Tel: (zaburzenia odżywiania) 533 300 401
e-mail: zaburzeniaodzywianiaED@gmail.com