Seminaria dla osób żyjących z HIV

Studio Psychologii Zdrowia w roku 2017 serdecznie zaprasza na cykl weekendowych Seminariów dla osób żyjących z HIV ich bliskich.

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób radzić sobie z emocjami, by nie stały się pułapką i nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu, weź udział w dwóch kolejnych spotkaniach seminaryjnych. Zapraszamy na weekendowe Seminarium Emocje i Duchowość. Seminaria współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, realizowane w ramach projektu „Razem Plus”.

Studio Psychologii Zdrowia w roku 2017 serdecznie zaprasza na cykl weekendowych Seminariów dla osób żyjących z HIV ich bliskich.

  • Seminarium I Relacje – 29 października 2017
  • Seminarium II Związki – 12 listopada 2017
  • Seminarium III Emocje – 25 listopada
  • Seminarium IV Duchowość – 26 listopada

Współczesny człowiek żyje szybko i intensywnie pragnąc zapewnić sobie jak największy komfort. Pragnie gratyfikacji, wyzwań i przeżywania tylko pozytywnych doznań. Jest to niemożliwe, zdarzają się  przeszkody, sytuacje trudne i nieprzewidywalne dostarczające wielu nieprzyjemnych emocji. Jak sobie z nimi radzić,  w jaki sposób je przeżywać by nie determinowały codziennego funkcjonowania i nie wpływały na relacje z innymi ludźmi? Trudnym emocjom i technikom radzenia sobie z nimi poświęcone są dwa najbliższe Seminaria Emocje i Duchowość.

W jaki sposób przeżywasz emocje, jak się w związku z nimi zachowujesz się? Na te pytania odpowiedzi dostarczy Seminarium Emocje 25 listopada o godz. 14.00. W jaki sposób radzisz sobie z nieprzyjemnymi stanami emocjonalnymi jak możesz rozładowywać napięcie
i stres? Z technikami relaksacyjnymi i oddechowymi, treningiem Jacobsona, podstawami mindfulness zapoznasz się na Seminarium Duchowość 26 listopada o godz. 14.00.

Tegoroczna edycja weekendowych Seminariów odbywa się w „Ośrodku na Tamce” ul. Tamka 1 A m. 2.

Zgłoszenie udziału prosimy przesłać na adres: studiopsychologiizdrowia@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona.