Seminarium Duchowość 2016

Studio Psychologii Zdrowia  w roku 2016 serdecznie zaprasza na cykl weekendowych Seminariów dla osób żyjących z HIV ich bliskich.

  • Seminarium I Emocjonalność –  9 kwietnia 2016
  • Seminarium II Duchowość -14 maja 2016
  • Seminarium III Relacje – 8 października 2016
  • Seminarium IV Związki – 12 listopada 2016

Seminarium Duchowość to spotkanie z Kundalini Yoga. – najbardziej tajemniczą i najdłużej skrywaną formą jogi. Na zachód dotarła w latach siedemdziesiątych XX w. za sprawą Mistrza Yogi Bhajana. Jest idealna dla każdej grupy wiekowej, daje szybkie efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia. Oczyszcza, wzmacnia i rozwija na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Dzięki temu energia kundalini drzemiąca u podstawy kręgosłupa może bezpiecznie się podnosić, budząc nasz wewnętrzny potencjał, inteligencję i świadomość.

Jeśli masz w sobie gotowość i otwartość na Prawdę, Piękno i Moc, którą jesteś, jeśli chcesz doświadczać nowych jakości w relacjach, pracy, życiu, wykorzystaj dar jakim jest Kundalini Yoga. Wykłady i warsztat poprowadzi Basia Baczkura. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą karimat. Zapraszamy 14 maja o godzinie 11.00 na Seminarium II.

Zgłoszenie udziału prosimy przesłać na adres: studiopsychologiizdrowia@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona!

Seminaria współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, realizowane w ramach projektu „Razem Plus”.