Zapraszamy na IV Weekendowe Seminarium – Związki

Studio Psychologii Zdrowia  serdecznie zaprasza na ostanie w tym roku  weekendowe Seminarium dla osób żyjących z HIV ich bliskich.

  • Seminarium IV Związki – 12 listopada 2016 godzina 12.00

Związek partnerski to budowanie trwałej, szczęśliwej relacji z drugą osobą. Do nawiązywania bliskiej relacji z drugim człowiekiem skłania nas zwykle intuicyjne rozpoznawanie w nim jakiegoś rodzaju pokrewnej duszy. To tacy partnerzy, z którymi dobrze się rozmawia, z którymi łatwo osiąga się nić porozumienia na rozmaitych płaszczyznach,  z którymi dzielimy najczęściej wspólne pasje, zainteresowania i tajemnice mają największą szansę stać się przyjaciółmi, mężami, żonami, kochankami na długie lata. Czy to wystarcza? Co jeszcze decyduje o zbudowaniu trwałej relacji?

Coraz więcej osób deklaruje swoje rozczarowanie życiem w parach decydując się na rozstania, rozwody, życie w samotności. Co jest świadczy o sukcesie związku? Czy jesteśmy gotowi by inwestować i ponosić kompromisy na rzecz budowania relacji partnerskich, małżeńskich?

Seminarium Związki to czas odpowiedzi na te pytania, na dyskusje i wzajemne dzielenie się doświadczeniami bycia w parach. Zapraszamy 12 listopada w sobotę godzinie 12.00 na IV spotkanie seminaryjne.

Zgłoszenie udziału prosimy przesłać na adres: studiopsychologiizdrowia@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona!

Seminaria współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, realizowane w ramach projektu „Razem Plus”.

seminarium-zwiazki-2016