Zapraszamy na weekendowe Seminarium

Studio Psychologii Zdrowia  w roku 2016/17 serdecznie zaprasza na cykl weekendowych Seminariów dla osób żyjących z HIV ich bliskich.

  • Seminarium I Emocjonalność –  9 kwietnia 2016
  • Seminarium II Duchowość -14 maja 2016
  • Seminarium III Relacje – 8 października 2016
  • Seminarium IV Związki – 12 listopada 2016

 „Człowiek jest zwierzęciem stadnym, potrzebuje bliskości, stada, jego ciepła i fizycznego kontaktu z innymi ludźmi” – Camilla Läckberg

Wszyscy bez wyjątku staramy się stworzyć mniej lub bardziej udane relacje międzyludzkie. Paradoksalnie jednak, często czujemy się samotni, mimo iż otacza nas wiele osób. Ludzi z którymi pracujemy i spędzamy większą część czasu często traktujemy raczej powierzchownie. Zasypani nadmiarem pracy, wyzwań i zadań domowych skupiamy się  bardziej na sobie i na tym co musimy zrobić niż na innych. W całym tym współczesnym, zabieganym świecie, często ciężko jest nam przystanąć i poświęcić odrobinę czasu by stworzyć szczere i głębokie relacje z innymi ludźmi.

Seminarium Relacje poświęcone będzie sztuce porozumiewania się z drugim człowiekiem tak, by budować satysfakcjonujące związki, które sprawią, że poczujemy się szczęśliwi. Zapraszamy 8 października w sobotę o godzinie 13.00 na III spotkanie seminaryjne.

Zgłoszenie udziału prosimy przesłać na adres: studiopsychologiizdrowia@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona!

Seminaria współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, realizowane w ramach projektu „Razem Plus”.

plakat